Několik základních parametrů pro správný výběr!

Posted by on 24.5.2018

Když se rozhodnete pro zakoupení 3D tiskárny, musíte si samozřejmě správně vybrat. Mezi nejdůležitější faktory samozřejmě patří cena, kvalita tisku, velikost tiskové plochy a hlučnost vybíraného produktu při práci. Na co se ale zaměřit dál?
Rychlost
I když to nemusí být to nejdůležitější, je to jedním z faktorů, který může vaše rozhodnutí změnit. Třeba si myslíte, že potřebujete podle parametrů tu šíleně drahou věc, která tiskne v maximální rychlosti nejrychleji ze všech, ze kterých vybíráte. Ale obvykle to vlastně není ukazatel kvality, protěže často se stává, že produkty vyrobené rychle nebývají pak kvalitní a nemohou být použitelné. Lepší je tedy investovat do takového stroje, který nemá maximální rychlost, ale bude tvořit kvalitní výrobky.
Barvy a materiály
Toto nebývá také nejdůležitějším parametrem, ale může se stát, že i pro vás bude důležité v budoucnosti, abyste mohli mít výrobky dvou barev nebo dokonce dvou materiálů. I když se bez více barev obejdete, už se nemusíte obejít například bez dvou materiálů, přičemž každý bude vykazovat jiné vlastnosti!

Tagged with

Comments are Closed